HAKKIMIZDA
Fiberkon

FİBERKON İletişim Teknolojileri olarak yıllardır kazanılmış deneyimlerimiz ve uzmanlaşmış kadromuzla

Fiber Optik Network çözümleri, ürün satışı ve montaj işlemleri

Güvenlik kamera sistemleri, ürün satışı ve montaj işlemleri

Bilgisayar malzemesi, tüm Fiber Optik ve bakır network donanımlarını kapsayan malzeme satışı işlerini 


gerçekleştirmekteyiz.

 

FİBERKON OLARAK VİZYONUMUZ;

Beyindeki radarın, yürekteki gözün sağladığı bir görüş yeteneğidir. Vizyon, geleceğin gerçekliğini yakalama arzusu ve iradesidir.

Vizyon ne ham bir hayaldir, ne de gerçekleşmeyecek bir düş. Vizyon, mevcudu çok iyi analiz etmek, potansiyeli hissetmek ve geleceği görmek demektir.

Çünkü iki kişi ile bu yürüyüşte vizyonun misyon haline getirilmesi için kadrolaşarak, karşılaşılan engeller karşısında inançsızlığa kapılanlarla yollarını ayırarak bıkmadan, usanmadan, yılgınlığa düşmeden büyük bir inanç, özgüven ve cesaretle, gittikçe büyüyen bir katılımla "Fiberkon", vizyonunu hayata geçirmiştir.

FİBERKON OLARAK MİSYONUMUZ,

İnsanların en son iletişim teknolojileri ile Dünya ya bağlantılarını sorunsuz olarak sağlamak hızlı ve kesintisiz iletişimini hazırlamak hizmet alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Kentin yaşayan organizmaları olan Site, OSB, KOBİ, AVM ve Kampüs alanlarında (Üniversite, Büyük ölçekli site, Otel...) yaşamı kolaylaştıran ve keyiflendiren ortamlar yaratmak.

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

  • Fiberkon Fiber Optik Limited Şirketi. Kalitesi ve geriye dönük tecrübeleri ile çözüm esaslı, kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Firmamız, bugün Türkiye de fiber optik altyapı hizmetlerine yön veren, alanında birçok önemli referansa sahip bir kuruluştur.
  • Fiber Optik montaj konusunda da Türkiye deki en deneyimli alt yapıya sahip olan Fiberkon İletişim, montaj ve test cihazları konusunda da teknolojiyi yakından takip etmektedir. Fabrikasyon pigtailler kullanılarak, son model cihazlarla splice montajı yapılmaktadır.
  • Fiberkon İletişim, hizmet alanını fiber optik kablolama işi ile sınırlı tutmayan, tüm telekomünikasyon alanında hizmet veren bir firmadır. Deneyimli ve bilgili  teknik kadrosu sayesinde veri ağları (LAN, CAN, WAN, MAN, WLAN vb.) basta olmak üzere iletişimin her türlü alanında (SCADA, CCTV vb.) tasarım ve uygulama yapabilmektedir.

ÜRÜNLER

YORUMLARINIZ
  • Fiber optik bir sistemin uzun vadeli maliyetinin, metalik bir sistemin uzun vadeli maliyetinden daha az olacağı düşünülmektedir.

    - FİBERKON - Tarih:21 Şubat 2015
  • Fiber Optik kablolar, çevre koşullarındaki büyük değişikliklere karşı daha dirençlidir. Metalik kablolara oranla daha geniş bir sıcaklık aralığında çalışabilirler. Aynı şekilde fiber kablolar, aşındırıcı sıvılardan ve gazlardan daha az etkilenirler.

    - FİBERKON - Tarih:21 Şubat 2015

BİZE YAZIN

SORU VE SORUNLARINIZ İÇİN: 0332 235 12 12
YILLARDIR FİBER NEREDE,BİZ ORADAYIZ; ÇÜNKÜ İŞİMİZ GÜCÜMÜZ FİBER....
Bizi Takip Edin